SUSIKURK VIENETINĮ DRABUŽĮ AR AKSESUARĄ

Ar dažnai pamatęs patinkantį drabužį pagalvoji „norėčiau tokio, bet su mano mėgstamu herojumi, kitokiu užrašu, ryškesne spalva ir man tinkančiu dydžiu“? O gal ieškai labai asmeniškos ir ypatingos dovanos savo artimam žmogui arba kolegoms? Jeigu taip, tai turim tau gerą naujieną – galim nupiešti tavo norimą piešinį ant pasirinkto drabužio ir sukurti ypatingą dovaną!

Siūlome rinktis iš skirtingų modelių ir spalvų vaikiškų ir suaugusiųjų marškinėlių, džemperių, džinsinių švarkų, medvilninių maišelių, pagalvių ar nupiešti ant tavo turimo drabužio. Prieš įgyvendinant idėją, iš kliento laukiame bent keleto raktinių žodžių, kurie apibūdintų jo įsivaizduojamą piešinį. Tik suderinus su klientu eskizą, piešinį perkeliame ant drabužio. Piešinys piešiamas nenusiplaunančiais tekstiliniais dažais, todėl tinkamai prižiūrint, piešinys džiugins ilgą laiko tarpą.

Piešimo procesas trunka ~2 savaites.

Skirtingai nei spauda, piešiamas piešinys rankomis yra išskirtinis. Net piešiant tą patį motyvą antrą kartą piešinio linijos bus kitokios. Todėl tai puiki proga būti originaliam!

Dėl individualaus užsakymo rašyk el.paštu info@ryzalape.lt arba FB žinute ir sukurkime ką nors nuostabaus! 😊

Nuotraukose pristatomi jau įgyvendinti „projektai“. Džiaugiamės, kad mumis pasitikėjo ne tik individualūs asmenys, bet ir įmonės, kurios savo darbuotojams ir komandoms dovanojo džemperius su labai suasmenintais piešiniais, atskleidžiančiais darbuotojo pomėgius ir charakterio savybes.