UŽSAKOMOS KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Rengiame kūrybines dirbtuves vaikų, vaikų ir tėvelių, suaugusiųjų grupėms ir įmonėms. Tai gali būti puiki atpalaiduojanti veikla dalyvaujant kūrybiniame procese, švenčiant gimtadienį, mergvakarį, leidžiant laiką su kolegomis ar draugais. Tai 2,5 – 3  valandų trukmės popietė dekoruojant pasirinktą tekstilinį gaminį. Kūrybinių dirbtuvių metu galima susikurti unikalų dekorą/piešinį arba rinktis iš pateiktų pavyzdžių. Dekoravimui naudojami nenusiplaunantys ilgaamžiai tekstiliniai dažai.

 • Kūrybinės dirbtuvės trunka 2,5 valandos – 3 val.;
 • Visų dirbtuvių metu vaikams/tėveliams/suaugusiesiems padeda ir su jais bendrauja 1 arba 2 asmenys, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus;
 • Parūpiname visas kūrybinėms dirbtuvėms reikalingas priemones;
 • Dirbtuvės rengiamos įvairaus dydžio grupėms;
 • Siūlome rinktis piešti ant medvilninių maišelių, marškinėlių, džemperių, pagalvėlių ir kt.
 • Atvykstame į bet kurį miestą.
 • Vilniuje, už papildomą kainą, siūlome organizuoti dirbtuves Vilniaus senamiestyje esančiose patalpose, Šv. Stepono g. 5.
 • Kaina priklauso nuo grupės dydžio, tekstilinio gaminio, ant kurio dalyviai pasirinks piešti, miesto (transporto išlaidos) ir vietos (galime atvykti į jūsų vietą arba už papildomą kainą organizuoti mūsų siūlomose patalpose Vilniaus senamiestyje). Dėl kainos teirautis el. paštu info@ryzalape.lt arba telefonu +37062285213.

Visuomet pasiūlome ir pritaikome veiklas pagal Jūsų poreikius, norus ir biudžetą!

KULTŪROS PASAS

Piešimo ant tekstilės dirbtuvės mokykloms

Kūrybinių dirbtuvių metu nuotaikingai piešime tekstiliniais dažais. Tai įdomi, lavinanti kūrybinius įgūdžius ir atpalaiduojanti veikla, dalyvaujant kūrybiniame procese. Kūrybinių dirbtuvių metu galima susikurti unikalų piešinį arba rinktis iš pateiktų pavyzdžių. Dekoravimui naudojami 2 tipų nenusiplaunantys, ilgaamžiai tekstiliniai dažai: 1. pagaminti vandens pagrindu, todėl spalvos lengvai maišomos tarpusavyje, gali būti tepamos teptuku, spaudu ar trafaretu; 2) markeriai (tik šviesiems audiniams). Išmokstama įvairiomis technikomis dekoruoti tekstilę, tad procesas visada būna įtraukiantis, o rezultatai netikėti.

Visų dirbtuvių metu dalyviams padeda ir su jais bendrauja 2 asmenys. Parūpiname visas kūrybinėms dirbtuvėms reikalingas priemones.

Kūrybinės dirbtuvės trunka 2,5 valandos ir organizuojamos ne mažesnei nei 20-ies vaikų grupei. Jei Jūsų mokykla nutolusi nuo Vilniaus daugiau kaip 50 km, tada būtume labai dėkingos, jei surinktumėte bent 2 grupes, kad atsipirktų kuro sąnaudos. Iš anksto dėkojame už supratimą 😊

Kūrybinių dirbtuvių tikslas – įtraukti dalyvius į praktinę kūrybinę veiklą, išbandant skirtingas piešimo ant tekstilės technikas.

Kūrybinių dirbtuvių uždaviniai: 1)Dalyviams suteikti žinių apie tekstilės piešimo technikas. 2) Ugdyti dalyvių saviraiškos gebėjimus. 3) Skatinti kūrybiškumą. 4) Įgyti gebėjimą generuoti ir realizuoti idėjas.

Kūrybinių dirbtuvių rezultatas – vienetiniai, pačių dalyvių sukurti piešiniai ant pasirinkto tekstilinio gaminio. Dirbdami grupėje ir kiekvienas individualiai, dalyviai pamatys, kokius skirtingus rezultatus galima gauti piešiant ta pačia technika.

Dirbtuvių etapai: 1. Užduočių suformulavimas ir techninių galimybių pristatymas. 2. Piešinio piešimas (įrankiai – nusiplaunantys tekstiliniai markeriai, skirti pažymėti kontūrus, prieš piešiant ilgalaikį piešinį; pasirinktas tekstilinis gaminys). 3. Piešinio piešimas/spalvinimas, naudojant pasirinktus dažus. 4. Piešinio išdžiovinimas ir fiksavimas (įrankiai – fenas, lygintuvas, kepimo popierius ir kitos priemonės). 5. Kūrinių pristatymas ir rezultatų aptarimas.

Nors kultūros paso svetainėje siūlome 3 kūrybinių dirbtuvių temas, tačiau esame atviros jūsų poreikiams ir galime prisiderinti prie Jums aktualios temos. Užsakyti kūrybines dirbtuves per kultūros paso svetainę galite paspaudę šią nuorodą.

 • Medvilniniai maišeliai (A4 formatas), natūrali medvilnės spalva) (rekomenduojama jaunesnių vaikų grupėms 1-4 klasėms), kaina 10 Eur asmeniui.
 • Medvilniniai maišeliai (A3 formatas), skirtingų spalvų– (tinka 1-12 klasėms), kaina 11 Eur asmeniui.
 • Vaikiški marškinėliai (balta spalva, dydžiai derinami iš anksto, tinka 6-12 metų vaikams), kaina 11 Eur asmeniui.
 • Suaugusiųjų marškinėliai (balta spalva, dydžiai (XS-XXL) derinami iš anksto), kaina 11 Eur asmeniui.