Apie mus

Esam sesės Violeta ir Dovilė, kilusios iš Dzūkijos. Ryža Lapė gimė iš nostalgijos vaikystės svajonėms, iš siekio nuolat prisiliesti prie kūrybinio proceso, iš noro dalintis šiuo kūrybiniu džiaugsmu su kitais!  Kūryba mums yra saviraiškos, asmenybės laisvės forma, pamažu tampanti pragyvenimo šaltiniu. Veikla, kuri suteikia prabangos pabūti su savimi. Išsipildžiusi (ar beišsipildanti) vaikystės svajonė – būti menininkėmis.

Pagrindinė mūsų veikla – piešimas ant tekstilės, sukuriant individualius, išskirtinius ir originalius drabužius ir aksesuarus. Labai džiaugiamės galimybe dalintis piešimo ant tekstilės pamokomis su Lietuvos mokyklų mokiniais (per Kultūros paso programą) ir visais kitais, norinčiais susipažinti su šia technika (užsakant kūrybines dirbtuves).

Taip pat renkamės ir tradicinį būdą spalvas lieti ant popieriaus akvarele, kuriant atvirukus, kalendorius, rėmelius pinigams, spalvomis taškomės ant drobės, tapydamos paveikslus aliejiniais dažais ar medienos paviršių, suteikdamos jiems gyvybės.

Ačiū, kad renkatės mus ir vertinate mūsų kūrybą!